• test

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki na terenie Europy

Same przeprowadzki krajowe są bardzo poważnym przedsięwzięciem, które wymaga od nas kompetencji organizacyjnych. Przeprowadzki międzynarodowe to jeszcze trudniejsze zadanie z różnych powodów, przy których odległość jest często tym najmniejszym. Nie macie jednak Państwo powodów do obaw. Nasi pracownicy mieli okazję organizować wiele przeprowadzek zagranicznych, w tym na przykład liczne przeprowadzki z Polski do Anglii, Niemiec czy Belgii. Jesteśmy przekonani, że przez odpowiednio zabezpieczony transport mebli czy kartonów z innymi elementami będziemy w stanie pomóc Państwu w bezproblemowym przeniesieniu mienia.

Ubezpieczenie

Oprócz obowiązującego także w przypadku przeprowadzek krajowych standardowego OC zabezpieczającego przewożony towar przed uszkodzeniem, dochodzi jeszcze sprawa przekroczenia granicy. W związku z tym, kiedy przewoźnik bierze na siebie pomoc w przeprowadzkach międzynarodowych, musi wykupić dodatkowe międzynarodowe ubezpieczenie OC dla przewoźników. Verveoutlet postara się, by klienci byli spokojni w momencie oddawania swoich rzeczy przed przeprowadzkami.

Gwarantujemy, że wykonywaniem zleceń przeprowadzek międzynarodowych zajmą się kierowcy o bogatym doświadczeniu zdobytym na europejskich drogach. Oferujemy pomoc w organizacji przenosin do krajów Unii Europejskiej, w tym przeprowadzek z Polski do Anglii, Niemiec czy Belgii. Zachęcamy do sprawdzenia świadczonych przez nas usług transportowych, a w przypadku jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Logo